Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Cisowo – oferty mieszkań na Pomorzu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z ogródkiem Cisowo

Cisowo,zachodniopomorskie

215 000 zł56,60 m² 3 798,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie blisko morza Cisowo k. Darłowa | spokojna okolica | duży potencjał Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w spokojnej miejscowości Cisowo, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Cisowo

Cisowo,zachodniopomorskie

199 000 zł55,78 m² 3 567,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie na parterze - Cisowo 3,5km od morza Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone na parterze ośmiolokalowego budynku w spokojnej części Cisowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

540 000 zł77,70 m² 6 949,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Stylowe i przestronne mieszkanie 3 km do morza. W sprzedaży mieszkanie na podwyższonym parterze, o powierzchni 77,70 mkw. Budynek w której mieści się lokal to wolnostojąca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Tyn

Tyn(Cisowo + 22 km)

239 000 zł84 m² 2 845,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 84m2 na 1 piętrze w miejscowości Tyn, pow. sławieński. rozkładowe duży taras około 20 m2 1 piętro plastikowe okna bezczynszowe (tylko koszty zużycia plus.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kwasowo

Kwasowo(Cisowo + 22 km)

160 000 zł46,32 m² 3 454,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Do sprzedaży oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze zabytkowego pałacu, w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Rzepkowo

Rzepkowo(Cisowo + 18 km)

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w miejscowości Rzepkowo, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadmorska

Jarosławiec(Cisowo + 16 km)

525 000 zł37,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament 2 | 2 pokoje z aneksem | 37,5 m2 | 1 piętro Wyjątkowa przestrzeń w sercu Jarosławca - tylko 150 metrów od morza Jeśli marzysz o własnym apartamencie nad Bałtykiem, który.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł45,62 m² 6 028,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,62 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Sławna - w samym centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł66,71 m² 4 347,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zmiana ceny z 300 000 zł na 290 000 zł oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowego.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł110,35 m² 6 026,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w sercu Darłowa - z widokiem na fontannę rybaka i barokowy ratusz! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w kamienicy przy południowej pierzei.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Sianów(Cisowo + 22 km)

389 000 zł74,46 m² 5 224,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez obcokrajowców spoza Unii Europejskiej. 4 pokojowe mieszkanie z loggią na II piętrze, o powierzchni 74,46 m2. Lokal.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij