Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Cisowo

Cisowo, zachodniopomorskie

  • 215 000 zł
  • 56,60 m²
  • 3 798,59 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Miszkiewi...

Skontaktuj się

Mieszkanie Cisowo

Cisowo, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

215 000 zł

56,60 m²

3 798,59 zł/m²

Mieszkanie Cisowo

Zaktualizowane: 14 maja 2026

215 000 zł 56,60 m² 3 798,59 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1975
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1975

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 215 000 zł (3 798,59 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 56,60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1975
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna, z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, piec
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Agency Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2-pokojowe mieszkanie blisko morza – Cisowo k.Darł

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie blisko morza Cisowo k. Darłowa | spokojna okolica | duży potencjał

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w spokojnej miejscowości Cisowo, zaledwie kilka minut od Darłowa oraz nadmorskiej plaży!

Podstawowe informacje

Rodzaj nieruchomości: mieszkanie
Lokalizacja: Cisowo k. (...)

Agent

Tomasz Miszkiewicz

531 249...

531 249 012

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Miszkiewicz